Nabídka práce

POMOCNÝ KUCHAŘ/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Pracoviště: Drhovle 44 - Zámek, 397 01 Písek

Máte zájem o práci?

Nahrát životopis

Popis pozice a pracovní náplň

Domov pro seniory Světlo

hledá pro svou pobočku v Drhovli zaměstnance na pracovní pozici

Pracoviště: Drhovle 44 – Zámek, 397 01 Písek

Nástup: IHNED

  • Popis pracovní nabídky:
  • hlavní pracovní poměr
  • směnný provoz, práce na dlouhý a krátký týden podle rozpisu směn
  • nástup možný IHNED

Požadujeme

 Požadujeme:

  • vyučení v oboru, praxe v oboru vítána
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilní zázemí v příspěvkové organizaci
  • platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb.
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek zaměstnavatele na produkt spoření na stáří.

V případě zájmu o bližší informace:

volejte na tel. 380 425 872, 607 893 288 – vedoucí kuchyně DS Světlo,

380 425 865, 702 223 084 – personální oddělení DS Světlo,

pište na e-mail: personalni@dps-svetlo.cz.

VŠEOBECNÁ SESTRA

   Popis pracovní nabídky

  • zajišťování a poskytování zdravotní péče pro klienty domova pro seniory
  • příprava a podávání léků, převazy, odběry, apod.
  • vedení ošetřovatelské dokumentace, vykazování zdravotních úkonů na pojišťovny

Požadujeme

  • odbornou způsobilost pro výkon povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivý a vstřícný přístup
  • praxe v práci se seniory vítána
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
  • ochota vzdělávat se
  • uživatelská znalost PC, znalost Cygnus 2 výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí v příspěvkové organizaci
  • práce na hlavní pracovní poměr, plný pracovní úvazek
  • nepřetržitý směnný provoz, práce dle rozpisu směn
  1. platová třída, platový stupeň dle započítané praxe

zvláštní příplatek za směnnost a prostředí

  • příspěvek na produkt spoření na stáří
  • po uplynutí zkušební doby možnost osobního příplatku
  • podpora v dalším odborném a profesním rozvoji

 volejte na tel. 380 425 855, 739 210 840 – vedoucí zdravotnického úseku Drhovle,

        380 425 865 – personální oddělení DS Světlo.

Písemné žádosti a životopisy posílejte na: personalni@dps-svetlo.cz

nebo na adresu Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 – Zámek, 397 01, Písek

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE – ZÁSTUP

Pracoviště: Domov pro seniory Světlo - pracoviště: Drhovle 44 - Zámek, 397 01 Písek

hledá zaměstnance na pracovní pozici

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zástup za rodičovskou dovolenou

  • zajišťování a organizování zájmové a kulturní činnosti v domově pro seniory
  • plánování, příprava a vedení aktivizačních, terapeutických a volnočasových aktivit pro klienty

Požadujeme

  • minimálně střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou, absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu možno doplnit
  • praxe v oblasti péče o seniory vítána
  • zručnost a kreativitu, zájem o ruční práce a výtvarné techniky
  • hra na hudební nástroj vítána
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, odpovědnost a loajalitu k firmě
  • organizační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • ochotu vzdělávat se
  • znalost individuálního plánování výhodou
  • základní uživatelská znalost PC
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • práce na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz
  • platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb. podle dosažené kvalifikace a praxe

nebo na adresu Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 – Zámek, 397 01, Písek.

V případě zájmu o bližší informace volejte na tel. 380 425 865 – personální oddělení.

Možnosti, jak poptat pracovní pozici

Nahrajte svůj životopis přes
formulář na webu

Odešlete svůj životopis na e-mail personalni@dps-svetlo.cz

Pošlete nám svůj životopis na adresu: Domov pro seniory Světlo, Drhovle 44 - zámek, 397 01 Písek

Máte dotaz? Kontaktujte nás na tel. čísle +420 380 425 865